00001 bensu-reklam-logo

   

Bensu Reklam, Ostim'de açık hava reklam sektöründe hizmet vermektedir. Sektördeki faaliyetine 1998 yılında Ulus Ankara'da başlayan firmamız, bugün Ostim OSB Mahallesi Ostim OSB Mahallesi Uzay Çağı Caddesi 1158. Sok. No: 13 Yenimahalle  06374 / Ostim - ANKARA  Ostim'de 1500 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız, teknolojik alt yapısı ve geniş hizmet ağı ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Bensu Reklam'ın hizmetleri arasında

cephe reklamları, totem tabela, tabela Ankara çalışmaları, çatı ve duvar panoları, strafor köpük kesim, yol ve inşaat tabelaları, benzin istasyonları yapımı, yönlendirme  levhaları, cam giydirme, araç giydirme, özel fuar standları, ürün sergileme standları, bilboard, citylight, megalight, Clp, döner kule, otobüs duvarları, display sistemleri, dijital baskı, 3 d TasarımlarIşıklı Tabela, Işıksız Tabela, krom harf, kutu harf, ledli tabela, cnc router kesim, folyo kesim hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bensu Reklam, açık hava reklam uygulamalarını deneyimli ve uzman kadrosu kaliteli üretim anlayışı ile entegre bir sistem dahilinde yerine getirmektedir.

   
 
spinner